Esame kartu, nors ne šalia

Laikas eina neklausdamas mūsų skubėti ar lėtinti tempą. Štai jau 30 metų praėjo nuo pačios baisiausios taikiu metu dienos – 1991 m. sausio 13-osios. Tūkstančiai žmonių tada ėjo ginti atkurtos Lietuvos LAISVĖS.

O šiandien mes vėl išgyvename stiprius jausmus, tik dabar dėl savo, artimųjų, draugų, visų pasaulio žmonių sveikatos. Štai tokiu karantino laikotarpiu kiekvienas savo namuose susitelkėme į virtualų būrį paminėti Laisvės gynėjų dienos 30-metį.

Skaityti daugiau…

Ekspedijuok per Covid-19

Nors visa žmonija lėtina tempą arba visai stabdo savo veiklą dėl pasaulinės pandemijos, Lietuvos profesinio rengimo centrai ieško būdų ugdymo procesą tęsti.

Skaityti daugiau…

Surask savo žvaigždę

Kalėdų eglės istorija siekia XII a., kai bažnyčių prieigose prieš Kalėdas vykdavo vaidinimai apie ievos ir Adomo išvarymą iš Rojaus.

Vaidinimų metu eglutė simbolizuodavo pažinimo medį: Europoje žiemą vargiai galėjai rasti obelį, todėl ant eglutės pradėti kabinti papuošimai, simbolizuojantys Ievą sugundžiusį žaltį. Šviesos bylojo amžinąją šviesą, o žvaigždė eglutės viršūnėje tą žvaigždę, kuri tris išminčius vedė į Betliejų.

Skaityti daugiau…

Skip to content